Pomoc dla frankowiczów

kancelaria frankowa gdańsk

Kredyt daje ludziom możliwość szybkiego spełnienia marzeń, na przykład tego o własnych czterech kątach, jednak kiedy jego spłacanie staje się utrudnione lub prawie niemożliwe zamienia się w przygnębiający koszmar.

Fachowe doradztwo

Mało kto wybierając się po kredyt do banku zabiera tam ze sobą prawnika. Już sama ta instytucja udzielająca między innymi pożyczek kojarzona jest z interesem publicznym a to znaczy, że zawierane z nią umowy powinny być oparte na zasadach wzajemnego zaufania i uczciwości.
Jednak w przypadku kredytów zaciąganych kilka lat temu przez pożyczkobiorców we frankach szwajcarskich poszło coś nie do końca w porządku.

Kancelaria frankowa Gdańsk

O co chodzi z tymi kredytami trudno rozstrzygać samym petentom banków, ponieważ wiedza z zakresu ekonomii nie jest domeną każdej osoby zwracającej się do banku o możliwość pożyczenia pieniędzy. Jednak ten przypadek pokazał, że nawet tęgie głowy rachmistrzów finansowych przeoczyły bardzo ważne kwestie, którymi obecnie musiały zająć się gremialnie między innymi sądy cywilne.
Z pomocą zdezorientowanym klientom banków, które udzielały kredytów w szwajcarskiej walucie przychodzi kancelaria frankowa Gdańsk.
To zespół specjalistów, który potrafi odpowiednio pokierować osoby w sytuacji, kiedy ich kredyt stał się tak bardzo nieopłacalny, że aż często dla wielu rodzin niemożliwy do dalszego realizowania spłat ratalnych lub kompletnie nie do udźwignięcia nawet w przyszłości.
Prawnicze sformułowanie problemu, który na pozór wydawał się indywidualnym kłopotem pojedynczych osób spłacających kredyty w polskiej walucie, podczas gdy umowa opiewa na inne kwoty we frankach szwajcarskich jest miejscem na zajęcie, któremu mogą podołać tylko kompetentni w tej sztuce adwokaci.

Sprawy w dobrych rękach

Tak jak każda ze spraw sądowych jest rozstrzygana indywidualnie przez sędziego, tak też kwestią prowadzenia postępowania przed wymiarem sprawiedliwości należycie może zająć się tylko osoba gruntownie do tego przygotowana i zajmująca się tym zawodowo.
Dlatego kancelaria frankowa Gdańsk weźmie sprawy klienta w swoje ręce i zamieni je w interes prawny, który profesjonalnie i merytorycznie zilustruje przed sądem. Sprawi to, że argumenty pokrzywdzonego nabiorą prawniczego znaczenia i znajdą odzwierciedlenie w przepisach kodeksu cywilnego i w prawie handlowym.

Język i znajomość prawa są trudno przekładalne na sprawy zwykłych ludzi i odwrotnie – komplikacje życiowe nie łatwo przełożyć na paragrafy. Tym bardziej warto zaufać fachowcom i pozwolić im działać w swoim interesie.